Dzieci na weselach

Dzieci są niezwykle wdzięcznym tematem dla fotografa. Dzieci uroczystość ślubną przeżywają w szczególny sposób. Kilkuletnie maluchy – zarówno dziewczynki ubrane w piękne tiulowe sukienki, jak i chłopcy - w idealnie skrojonych małych garniturach chętnie pozują do zdjęć. Dzięki swojej spontaniczności i niczym nieskrępowanej radości stanowią piękną ozdobę tego wydarzenia. Radosne śmiechy i wesołe harce sprawiają, że impreza nabiera bardziej rodzinnego, ciepłego charakteru.
 
Na weselach bawią się dzieci w różnym wieku, dlatego też warto zadbać o atrakcje również dla nich. Dla kilkulatków odpowiednie będą specjalne zabawy z animatorem, zaś nastolatki chętniej pobawią się przy muzyce, której aktualnie słuchają. Bardzo ważnym momentem przyjęcia weselnego, na który zwykle dzieci nie mogą się doczekać to tort weselny. Należy pamiętać, aby nie był zbyt późno, bo niestety zdarza się, że nie wszystkie dzieci dotrwają do wyczekiwanej przez nie słodkiej atrakcji.
W trakcje przygotowywania reportaży weselnych często obserwujemy różne zachowania dzieci. Tańczą, szeroko uśmiechają i przyjmują zabawne pozy, kiedy tylko zobaczą obiektyw aparatu skierowany w ich stronę. Jednak najlepiej wyglądają na zdjęciach zrobionych z zaskoczenia, wtedy zupełnie naturalnie obserwujemy ich radość i wesołą zabawę.
 
Dzięki fotorelacji z wesela często możemy uchwycić na dłużej moment pierwszych wzruszeń, plotek i romantycznych spojrzeń nastolatków, które zostały zaproszone ze swoimi pierwszymi miłościami. Tego rodzaju fotograficzna dokumentacja wesela doskonale uzupełnia film ślubny nagrywany podczas przyjęcia weselnego.
Poniżej przedstawiamy galerię z dziećmi w roli głównej.

Fotoreportaże

Miejsca

  • Fotograf Sochaczew Fotograf Sochaczew
    Najczęściej nasze sesje fotograficzne ślubne odbywają się na terenie województwa…
  • Fotograf Kampinos Fotograf Kampinos
    Piękny zabytkowy Kościół w Kampinosie k. Sochaczewa. Został zbudowany w…
  • Fotograf Teresin Fotograf Teresin
    Bazylika NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Teresinie. W kościele tym towarzyszymy parom…

User Login