Plener Arkadia

Arkadia koło Nieborowa to piękny park położony około 30 minut drogi od Żyrardowa w kierunku zachodnim. Ogrody te założone zostały na przełomie XVIII i i IXX w i mimo lat zachowały swój pierwotny kunszt i elegancję. A może właśnie dzięki upływowi czasu zyskały dodatkowy czar i tajemniczość. Te wszystkie cechy mają odzwierciedlenie w realizowanych tam przez nas sesjach zdjęciowych. Zalesione uliczki, piękne, naturalne tło, bogactwo i różnorodność.

Z uwagi na bliskie położenie sesję zdjęciowe realizujemy tam najczęściej dla par z okolic miast Łowicz, Żyrardów i Skierniewice ale niewątpliwy urok tego miejsca wynagrodzi także konieczność przejazdu np. z Warszawy. Są to najczęściej plenery ślubnych sesji fotograficznych, jednak miejsce sprawdza się także doskonale na potrzeby np. chrztu lub okazjonalnych sesji rodzinnych czy fotografii dziecięcej.

Jak daleko:

  • Żyrardów - 40km około 30 min drogi
  • Warszawa - 85km około godziny drogi

 

Jakie sesje zdjęciowe warto tu zrealizować:

  • Ślub sesja plenerowa - z uwagi na piękno natury, w szczególności w okresie letnim, wiosennym i jesienią. Biel sukni ślubnej bardzo ładnie kontrastuje na fotografiach z głęboką zielenią lub jesiennymi brązami i pomarańczami.
  • Chrzest i fotografia dziecięca - warto umówić się na taką sesję jeszcze przed dniem chrztu w kościele, zapewniamy że warto to zrobić choćby tylko z uwagi na możliwość spędzenia dnia na łonie natury.

 

Galeria zdjęć

Serdecznie zapraszamy.

 

Fotoreportaże

Miejsca

User Login